День захисника України 2019

Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес. Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки, Карпатські верховини і донецькі простори, Полісся і Крим, біленькі полтавські хати і велич міських краєвидів – все це наша Україна.

І виховувати любов до рідної країни та її традицій потрібно ще змалечку.
В 1-Б класі Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів &2 (класовод Штанько Л.І.) відбулися цікаві заходи у рамках святкування 14 жовтня: тематична виховна година, відвідування Березанського краєзнавчого музею та ,звісно, привітання майбутніх захисників України.
Підготувала педагог-організатор Родюк Т.М.

/Files/images/2019_den_zahukrani/image2.jpeg/Files/images/2019_den_zahukrani/image3.jpeg/Files/images/2019_den_zahukrani/image4.jpeg/Files/images/2019_den_zahukrani/image1.jpeg/Files/images/2019_den_zahukrani/image5.jpeg/Files/images/2019_den_zahukrani/image6.jpeg

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІЙСЬКОМАТУ

16 жовтня 2018 року відбулася зустріч учнів 9-11 класів з представниками Березанського військомату.

/Files/images/2018-19/vyskomat/IMG-cac8f753772cce61bb3a3d59dc6b66af-V.jpg /Files/images/2018-19/vyskomat/IMG-cc4f7012c1107397d2436a71e3e3a2a0-V.jpg /Files/images/2018-19/vyskomat/IMG-ed78513b31135654bde21bcb8f7fb8ab-V.jpg /Files/images/2018-19/vyskomat/IMG-dbb16d746a021274ac97600e5d1a1ef4-V.jpg

НУМО, КОЗАЧЕ!

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні День українського козацтва. Не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Відтепер згідно з Указом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня – День захисника України.

Дівчатка 6 класу привітали своїх однокласників зі святом. А щоб хлопці відчули себе справжніми козаками, дівчатка разом з класним керівником Применко Т.В. підготували цікаву конкурсну шоу-програму «Нумо ,козаче!» Між собою змагалися два козацькі гурти ,які показали свою спритність, винахідливість,силу духу,вміння влучати в ціль і навіть дарувати компліменти.

З піднесеним настроєм свято завершилося чаюванням.

/Files/images/2016/IMG_6159.JPG /Files/images/2016/IMG_6128.JPG /Files/images/2016/IMG_6090.JPG /Files/images/2016/IMG_6146.JPG

СОКІЛ "ДЖУРА"

12 травня 2016 року було проведено міські змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де рій нашої школи «Характерники» вибороли 4 призові місця з 6 представлених.

/Files/images/sokl_djura/Изображение 001.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 002.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 004.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 006.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 009.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 008.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 010.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 017.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 022.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 024.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 026.jpg /Files/images/sokl_djura/Изображение 029.jpg

Допризовна підготовка юнаків 2016

Відбулися міські змагання з допризовної підготовки серед юнаків. Нашу школу представляли такі учні: Бистрицький Артем, Лухтай Богдан, Андрущенко Антон, Бережний Ярослав, Заблоцький Віталій, Ющенко Максим, Журавель Микола, Пилипенко Констянтин.

Юнаки змагалися з бігу на витривалість, метання гранати на дальність, підтягування на високій перекладині. В напруженій боротьбі набравши 81 бал наша команда посіла І командне місце.

В особистій першості Ющенко Максим став переможцем з бігу на витривалість.

/Files/images/patrotvihovannya/BtdlD41pWlw.jpg /Files/images/patrotvihovannya/NY3tYSKYLik.jpg

Виконанням Державного гімну розпочинається кожен понеділок у школі.

/Files/images/01092014/Изображение 023.jpg

Мета та основні завдання військово-патріотичного виховання

Головна мета військово-патріотичного виховання підростаючого покоління – підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілосності та незалежності України.

Основними завданнями є:

- виховання в учнів свідомого виконання свого громадянського обов’язку, вірності Військовій присязі, формування внутрішньої необхідності суворого виконання військових атрибутів, наказів командирів і начальників;

- формування духовної і психологічної готовності майбутніх воїнів зі зброєю в руках захищати Українську державу;

- виховання морально-бойових якостей, активної реакції на бойові ситуації, готовності до суворих іспитів та самопожертви в ім’я України та її народу;

- формування в учнів ведучих мотивів до оволодіння військовими знаннями, високого рівня фізичної підготовки та витривалості;

- підвищення престижу військової служби, створення необхідного конкурсу кандидатів на навчання у військово-навчальних закладах;

- розвитку в учнів загальнолюдських цінностей, національної гордості, культури міжнародних відносин, морально-психологічних якостей громадянина-патріота;

- удосконалювати організацію, форми і методи військово-патріотичного виховання допризовників.

Військово-патріотичне виховання учнів у навчальному процесі

Важливим резервом для здійснення військово-патріотичного виховання є міжпредметні зв’язки в процесі навчання, коли закладається фундамент глибоких знань учнів, формується їх світогляд, національна свідомість.


Вміле використання навчальних предметів із метою військово-патріотичного виховання є одним із основних засобів підготовки молоді до служби в ЗСУ.

Важливо переоцінити значення предметів гуманітарного циклу в морально-політичній та психологічній підготовці майбутніх захисників Батьківщини.

На уроках історії України озброюють учнів знаннями Законів, суспільного розвитку, допомагають засвоїти основні відомості про війну та армію.

На уроках літератури формуються ідеали молоді на прикладах позитивних героїв художніх творів.

На уроках математики, фізики, хімії, біології учні засвоюють основи знань, без яких неможливо оволодіти сучасною технікою і зброєю, засобами захисту від зброї масового ураження.

Велику роль у фізичній підготовці юнаків до військової служби відіграють уроки фізкультури.

Під час занять із ДП учні знайомляться зі специфікою військової праці. На заняттях із вогневої підготовки надається можливість показати переваги нашої стрілецької зброї.

Польові заняття служать перевіркою практичних навичок і дозволяють учням об’єктивно оцінити свою підготовку до захисту Батьківщини.

Проблеми військово-патріотичного виховання в тісному зв’язку з національним, моральним та трудовим вихованням мають вирішуватись у навчальному процесі всіх загальноосвітніх шкіл.

Кiлькiсть переглядiв: 7800

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.