Витяг з протоколу №5
спільного засідання ради школи та педагогічної ради
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
від 01.06 2017 р.

Голова педради: Дмитренко І. Ф.

Секретар педради: Індовська Т. О.

Присутні: члени педагогічного колективу.

Порядок денний:

1. Про результати навчання та рух учнів 1-11 класів за ІІ семестр та рік, визначення претендентів на нагородження Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні».

2. Про визначення претендентів з числа учнів 9-го класу на вручення свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою.

3. Про визначення претендентів з числа учнів 11 та 10 класів на нагородження золотою медаллю.

4. Про перевід учнів 1-4 класів до наступних.

5. Про нагородження учнів 2-4 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»

4. СЛУХАЛИ: Макаренко Г. М., заступника директора ЗНВР, яка проінформувала про перевід учнів 1-4 класів до наступних.

ВИСТУПИЛИ: Вчителі 1- 4 класів, які повідомили про результати річного

оцінювання

УХВАЛИЛИ:

Відповідно Інструкції про порядок переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762 « Про затвердження Порядку переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», на підставі «Положення про атестацію учнів ( вихованців) у системі загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України №1547 від 30.12 . 2014 року та наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців)загальноосвітніх навчальних закладі у 2016-2017 навчальному році» із змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 р. № 1696 « Про внесення змін на наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.206р. № 1272», перевести до наступних класів таких учнів 1-4 класів:

до 2 класу

1. Ахременко Аліну Віталіївну

2. Бабич Вікторію В`ячеславівну

3. Годурика Дмитра Романовича

4. Горобець Анну Юріївну

5. Зінченка Сергія Григоровича

6. Івченко Софію Антонівну

7. Коваль Максима Віталійовича

8. Кошулько Назарія Любомировича

9. Ліхацьку Катерину Сергіївну

10. Лобача Миколу Федоровича

11. Мошковського Олексія Олеговича

12. Недашківську Ілону Русланівну

13. Переходька Павла Олександровича

14. Рибалку Артема Олексійовича

15. Рудобабу Віталіну Віталіївну

16. Смаглія Гліба Тарасовича

17. Соловя Дмитра Сергійовича

18. Тимченка Сергія Вікторовича

19. Франчук Альону Сергіївну

20. Чернявську Маргариту Сергіївну

21. Шаповала Антона Тарасовича

22. Швецову Юлію Андріївну

23. Шевченка Богдана Руслановича

24. Ющенко Марину Андріївну

25.ЯковіцькуУляну Андріївну

26. Ярмака Володимира Михайловича

27.Мічуду Юрія Олексійовича

до 3-А класу

1. Баланчука Ігора Денисовича

2. Березницьку Анну Вікторівну

3. Беркун Поліну Віталіївну

4. Бігуна Євгена Олексійовича

5. Бутузова Дениса Олексійовича

6. Величка Романа Сергійовича

7. Винник Юліану Олександрівну

8. Висоцьку Софію Сергіївну

9. Гергель Аліну Володимирівну

10. Грись Любов Іванівну

11. Животок Поліну Олександрівну

12. Калініченко Анастасію Русланівну

13. Кислицького Артема Ігоровича

14. Коломійця Богдана Ігоровича

15. Коломійця Олександра Володимировича

16. Лугина Миколу Олександровича

17. Миколенка В`ячеслава Юрійовича

18. Нечипоренка Віктора Макчимовича

19. Ніколаєву Вікторію Сергіївну

20. Прядка Дмитра Олександровича

21. Работкіну Анастасію Олегівну

22. Ращика Олександра Олександровича

23. Садовську Дашу Володимирівну

24. Хрупчика Євгенія Св`ятославовича

до 3-Б класу

1. Бардашевську Дар`ю Валеріївну

2. Бурлаку Олександра Володимировича

3. Вдовиченка Олексія Романовича

4. Іванова Тимура Денисовича

5. Кирду Дар`ю Сергіївну

6. Коваль Крістіну Володимирівну

7. Комаровського Іллю Костянтиновича

8. Кота Максима Вікторовича

9. Нечипоренка Віктора Максимовича

10. Павлика Дмитра Валерійовича

11. Пархоменко Антоніну Ігорівну

12. Пархоменка Валерія Ігоровича

13. Пархоменка Максима Ігоровича

14. Самусенко Ангеліну Вікторівну

15. Семенюк Вікторію Сергіївну

16. Солохіна Станіслава Павловича

17. Тимченка Тимофія Олександровича

18. Феднову Дар`ю Сергіївну

19. Чеховську Антоніну Олександрівну

20. Шелудько Надію Сергіївну

21. Штогрина Єгора Миколайовича

22. Юдіна Максима Віталійовича

23. Яшту Дар`ю Олександрівну

24. Яшту Максима Олександровича

до 4-А класу

1. Бабенко Варвару Сергіївну

2. Болєлу Олександру Сергіївну

3. Братка Данила Руслановича

4. Буянову Анастасію Костянтинівну

5. Бузіна Олега Олександровича

6. Васьківську Аліну Олександрівну

7. Дюбкова Василя Олексійовича

8. Жеребко Анастасію Сергіївну

9. Івасенко Аліну Миколаївну

10. Кирик Камілу Іванівну

11. Козацьку Вікторію Михайлівну

12. Коняєва Кирила Олександровича

13. Коробку Валерія Олексійовича

14. Краснощока Олександра Валентиновича

15. Кривошей Аліну Романівну

16. Лупашко Іллю Віталійовича

17. Пліс Ірину Ігорівну

18. Рубана Романа Олександровича

19. Скибенка Даніїла Васильовича

20. Школьнікова Романа Вадимовича

21. Якушко Дарину Валентинівну

до 4 -Б класу

1. Баліцького Віктора Андрійовича

2. Бережного Владислава Олександровича

3. Волошина Олександра Валерійовича

4. Дзеня Ярослава Михайловича

5. Єршова Максима В`ячеславовича

6. Животок Вікторію Миколаївну

7. Звягінцева Олексія Геннадійовича

8. Ковальчук Тетяну Сергіївну

9. Колесник Юлію Анатоліївну

10. Комарчука Олександра Олександровича

11. Маліновського Тимофія Миколайовича

12. Приймак Олександру Вікторівну

13. Пилюка Владислава Ігоровича

14. Тіткову Ілону Ігорівну

15. Федіна Сергія Олександровича

16. Чернявську Вероніку Русланівну

17. Шаповала Дмитра Тарасовича

18. Шевченко Владиславу Вікторівну

19. Яскевич Софію Віталіївну

20. Ященка Владислава Миколайовича

до 5-А класу

1. Бардашевського Віталія Валентиновича

2. Безсмертного Руслана Геннадійовича

3. Богданова Ігоря Сергійовича

4. Бутківського Сергія Вікторовича

5. Животка Віталія Андрійовича

6. Кімак Ульяну Романівну

7. Куницю Аліну Юріївну

8. Міщенко Каріну Євгеніївну

9. Микольця Дмитра Руслановича

10. Охріменка Максима Юрійовича

11. Пархоменка Анну Олександрівну

12. Петренко Анну Андріївну

13. Плаксіна Дениса Володимировича

14. Росоху Вікторію Сергіївну

до 5-Б класу

1. Багатиря Сергія Руслановича

2. Бояршина Івана Олексійовича

3. Величка Сергія Сергійовича

4. Герберзагіну Альону Миколаївну

5. Завадяк Євгенію В`ячеславівну

6. Качаленка Богдана Андрійовича

7. Крамаренка Юрія Олександровича

8. Нечая Захара Сергійовича

9. Николаєнко Ірину Андріївну

10. Панасюка Івана Андрійовича

11. Панченка Дмитра Анатолійовича

12. Прихненка Святослава Дмитровича

13. Рибалку Дмитра Олексійовича

14. Родюк Дар`ю Іванівну

15. Сандула Артьома Миколайовича

16. Сопруненка Назара Миколайовича

17. Тіткова Святослава Володимировича

18. Хлебановського Павла Івановича

19. Яковіцьку Софію Андріївну

20. Ятченко Юлію Валеріївну.

5.СЛУХАЛИ. Про нагородження учнів 2-4 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»

ВИСТУПИЛИ: вчителі початкових класів.

УХВАЛИЛИ:

На підставі Положення про атестацію учнів ( вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України №1547 від 30.12.2014 року та наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців)загальноосвітніх навчальних закладі у 2016-2017 навчальному році» із змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2016 р. № 1696 « Про внесення змін на наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.206р. № 1272», наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2012 року №115 « Про внесення змін до Положення про похвальний лист « За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 21.02.2012 року за №271/20584 учнів , які отримали за результатами річного оцінювання бали високого рівня, нагородити Похвальним листом « За високі досягнення у навчанні»:

1. Животок Поліну Олександрівну- ученицю 2-А класу;

2. Винник Юліану Олександрівну - ученицю 2-А класу;

3.Садовську Дашу Володимирівну- ученицю 2-А класу;

4. Феднову Дар`ю Сергіївну- ученицю 2-Б класу;

5.Семенюк Вікторію Сергіївну - ученицю 2-Б класу;

6.Кирду Дар`ю Сергіївну - ученицю 2-Б класу;

7.Павлика Дмитра Валерійовича – учня 2-Б класу;

8.Буянову Анастасію Костянтинівну - ученицю 3-А класу;

9.Маліновського Тимофія Миколайовича – учня 3-Б класу;

10.Кімак Уляну Романівну - ученицю 4-А класу;

11.Богданова Ігоря Сергійовича - учня 4-А класу;

Голова педради: І.Ф. Дмитренко

Секретар: Т.О. Індовська

Витяг з протоколу №6
спільного засідання ради школи та педагогічної ради
Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
від 08.06 2017 р.

Голова педради: Дмитренко І. Ф.

Секретар педради: Індовська Т. О.

Присутні: члени педагогічного колективу.

Порядок денний:

1.Про перевід учнів 5-8, 10 класів до наступних.

2.Про нагородження учнів 5-8, 10 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»

1 . СЛУХАЛИ: Про перевід учнів 5-8, 10 класів до наступних.

ВИСТУПИЛИ: 1.Макаренко Г. М., заступник директора ЗНВР, яка проінформувала про перевід учнів 5-8, 10 класів до наступних.

2. Класні керівники 5-8, 10 класів, які повідомили про результати річного оцінювання учнів.

УХВАЛИЛИ:

Відповідно Інструкції про порядок переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762 « Про затвердження Порядку переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07. 2015 р. за № 924/27369, річного оцінювання перевести до наступних класів таких учнів 5-8, 10 класів:

до 6 класу

1. Акопян Марію Артурівну

2. Акопян Севіль Суріківну

3. Алєксєєнка Олександра В`ячеславовича

4. Андрійчук Софію Богданівну

5. Бардаша Дмитра Валерійовича

6. Биченко Анну Русланівну

7. Виноградного Олександра Сергійовича

8. Волошина Романа Володимировича

9. Волошина Олександра Володимировича

10. Добрелю Назарія Юрійовича

11. Дулесову Тетяну Сергіївну

12. Зензуру Дарину Артемівну

13. Животка Олександра Миколайовича

14. Жубінську Уляну Анатоліївну

15. Заболотного Дмитра Віталійовича

16. Кеду Кирила Олександровича

17. Марченко Мар`яну Юріївну

18. Мельник Вікторію Олександрівну

19. Мельниченко Анну Олександрівну

20. Медведєву Анастасію Михайлівну

21. Мічуду Анатолія Олександровича

22. Михаревича Олександра Олексійовича

23. Охріменка Юрія Івановича

24. Приходька Андрія Сергійовича

25. Солодинську Альону Олексіївну

26. Усенко Вікторію Олександрівну

27. Ушенка Назара Ярославовича

28. Чміль Карину Олександрівну

29. Шалуненко Анастасію Сергіївну

30. Яворську Альону Михайлівну

до 7 класу

1.Бережну Вікторію Володимирівну

2.Білоус Катерину Сергіївну

3.Бовкуна Іллю Віталійовича

4.Болєлу Дар`ю Сергіївну

5.Волочай Катерину Михайлівну

6.Галицьку Оксану Володимирівну

7.Дмитренка Романа Денисовича

8.Ільченка Данііла Костянтиновича

9.Каленську Анну Анатоліївну

10.Коломєйця Кирила Дмитровича

11.Кочергу Олександра Олександровича

12.Куцолабського Віктора Романовича

13.Лещенко Анну Ігорівну

14.Марковського Михайла Миколайовича

15.Михайличенко Каріну Олександрівну

16.Орленка Ярослава Руслановича

17.Орел Оксану Ігорівну

18.Охріменка Євгенія В`ячеславовича

19.Пархоменко Софію Михайлівну

20.Пилипчука Артема Валентиновича

21.Плехневич Вікторію Володимирівну

22.Радіоненко Аліну Володимирівну

23.Семенчук Аллу Андріївну

24.Орленка Ярослава Руслановича

25.Стецик Мирославу Василівну

26.Теслюка Дмитра Юрійовича

27.Харченко Мирославу Валеріївну

28.Худенка Андрія Ігоровича

29.Яскевича Михайла Віталійовича

30.Яшту Зоряну Олександрівну

до 8-А класу

1. Андрійчука Андрія Богдановича

2. Ахундова Сергія Мікаїловича

3. Баришевську Анастасію Дмитрівну

4. Вачаєву Дар`ю Олександрівну

5. Галицьку Аліну Леонідівну

6. Громик Дарину Сергіївну

7. Джейранова В`ячеслава Олеговича

8. Ковальчук Дар`ю Юріївну

9. Коваль Олександру Олегівну

10. Коломійця Анатолія Володимировича

11. Ігнатенка Олександра Васильовича

12. Козлятнікову Вероніку Мирославівну

13. Кравчук Тетяну Михайлівну

14. Кротовського Богдана Леонідовича

15. Кучеренка Богдана Юрійовича

16. Пархоменка Ярослава Анатолійовича

17. Переходька Олександра Олександровича

18. ПроценкаМаксима Вікторовича

19. Скоробагатько Оксану Сергіївну

20. Скоблікову Марину Геннадіївну

21. Шишкіну Каріну Володимирівну

22. Яковенчук Анастасію Віталіївну

до 8-Б класу

1. Гаркавенка Максима Ігоровича

2. Годурика Артема Романовича

3. Гудзь Мілану Миколаївну

4. Животок Альону Андріївну

5. Іщенко Вікторію Миколаївну

6. Карлашова Дениса Вікторовича

7. Кривошея Владислава Олександровича

8. Неволіна В`ячеслава Дмитровича

9. Петриченка Максима Петровича

10. Рудника Давила Олексійовича

11. Танич Крістіну Володимирівну

12. Тарасенко ЯнуВалеріївну

13. Федоренка Вадима Вадимовича

14. Хрупчика Антона Святославовича

15. Черненка Ігора Ігоровича

16. Яшту Богдана Олександровича

до 9 класу

1. Бабича Михайла Володимировича

2. Біленко Олександру Анатоліївну

3. Войтенка Романа Руслановича

4. Гридасова Антона Анатолійовича

5. Дедяєва Сергія Миколайовича

6. Єлісєєва Андрія Сергійовича

7. Єрмоленко Альвіну Анатоліївну

8. Каленську Аміну Анатоліївну

9. Кот Карину Олександрівну

10. Кошулько Діану Любомирівну

11. Липницького Євгенія Олеговича

12. Меделяна Миколу Олександровича

13. Соколенка Дмитра Руслановича

14. Тіхонову Ірину Дмитрівну

15. Ходоренка Дмитра Юрійовича

16. Шаповала Олександра Сергійовича

17. Шостак Анастасію Віталіївну

18. Яхна Артема Олександровича

19. Ященка Олега Миколайовича

до 11 класу

1. Біляй Дар`ю Володимирівну

2. Журавля Андрія Сергійовича

3. Журавля Миколу Сергійовича

4. Кирду Валерію Валеріївну

5. Козака Олексія Олександровича

6. Лазебну Владиславу Іванівну

7. Литовчак Тетяну Вадимівну

8. Никоненка Дмитра Олександровича

9. Рудника Єгора Миколайовича

10. Снісар Ніколетту Вікторівну

11. Соколенка Сергія Руслановича

12. Сороку Сергія Сергійовича

13. Чумака Костянтина Андрійовича

2. СЛУХАЛИ: Про нагородження учнів 5-8, 10 класів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»

ВИСТУПИЛИ: Класні керівники 5-8, 10 класів, які повідомили про результати річного оцінювання учнів.

УХВАЛИЛИ:

Відповідно до Інструкції про порядок переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року № 762, « Про затвердження Порядку переведення учнів ( вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07. 2015 р. за № 924/27369, наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2012 року4 №115 « Про внесення змін до Положення про Похвальний лист « За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 21.02.2012 року за №271/20584 учнів , які отримали за результатами річного оцінювання бали високого рівня, нагородити Похвальним листом « За високі досягнення у навчанні»:

1. Андрійчук Софію Богданівну - ученицю 5 класу;

2. Марченко Мар`яну Юріївну - ученицю 5 класу;

3. Яворську Альону Михайлівну - ученицю 5 класу;

4. Кеду Кирила Олександровича - учня 5 класу;

5. Бережну Вікторію Володимирівну - ученицю 6 класу;

6. Семенчук Аллу Андріївну - ученицю 6 класу;

7. Худенка Андрія Ігоровича - учня 6 класу;

8. Кравчук Тетяну Василівну - ученицю 7-А класу;

9. Андрійчука Андрія Богдановича - учня 7-А класу;

10. Ковальчук Дар`ю Юріївну - ученицю 7-А класу;

11. Войтенка Романа Руслановича - учня 8 класу;

12. Кирду Валерію Валеріївну - ученицю 10 класу;

13. Лазебну Владиславу Іванівну - ученицю 10 класу;

14. Снісар Ніколетту Вікторівну - ученицю 10 класу;

Голова педради: І.Ф. Дмитренко

Секретар: Т.О. Індовська

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.