Ученицю 11 класу Животок Олександру з перемогою:

Циганова Крістіна – ІІ місце
Громик Анастасія – ІІІ місце
Нечай Лоліта – заохочувальний приз

Призерів міського етапу конкурсу «Футбольні надії Київщини»:

Ще не так давно ми всі із захопленням спостерігали за Чемпіонатом Європи з футболу «Євро – 2012», а вже нині проходять нові етапи змагань з цього виду спорту «Футбольні надії Київщини».

19 листопада в нашому місті відбулися змагання з футболу в рамках змагань «Футбольні надії Київщини» серед учнів початкових класів. В турнірах на першість міста прийняли участь юні футболісти з усіх загальноосвітніх закладів нашого міста. Змагання проходили в сучасних спортзалах Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Кращі футболісти 1-2 та 3-4 класів змагались кожен у своїй віковій групі.

Але спочатку футбольні змагання відбулись серед суміжних класів в кожній школі окремо, а вже потім переможці шкільної першості зійшлись на футбольному полі на першість міста. Гра була весела, завзята,інколи навіть жорстка. Кожна команда намагалась показати хорошу збалансовану гру, забити якнайбільше м’ячів і здобути перемогу.

Збірна команда 1-2 класів (класні керівники Тесленко О.В., Штанько Л.І., Кравченко А.І.) серед шкільних команд міста поступилась першістю і здобула ІІ місце. Збірна команда 3-4 класів (вчителі Божок Т.В., Ятченко Л.М., Дубина К.В.) у нелегкій боротьбі здобула почесне ІІІ місце.

Вчителі, батьки, всі учні нашої школи щиро вітають юних футболістів з перемогою. Зичимо їм здоров’я, успіхів у навчанні, нових спортивних вершин.

/Files/images/DSC01115.JPG

/Files/images/DSC01118.JPG

/Files/images/DSC01117.JPG

/Files/images/rrrrrrr.JPG

27-28 квітня 2013 року в Російському центрі науки та культури в Києві пройшов другий відбірний тур Міжнародного Конкурсу юних читців «Жива класика». В конкурсі взяли участь 98 учасників, учнів шостих класів навчальних закладів м.Києва, Київської області, які перемогли в шкільних етапах.

Наше місто в цьому творчому змаганні гідно представила учениця 6 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Людмила Василенко, яка запропонувала увазі журі твір М.Зощенка «Пасажир» та ввійшла до числа переможців.

25 травня 2013 року відбудеться заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Жива класика».

Вітаємо Людмилу з перемогою та бажаємо успіхів на фінальному змаганні!!!